Chwal, Jerozolimo, Pana,
chwal Boga twego, Syjonie!

[Psalm 147,12]

Jesteśmy wspólnotą charyzmatyczną należącą do Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym. Nasze początki sięgają 2014 roku, kiedy to w naszej parafii odbyło się Seminarium Odnowy Wiary, które prowadził ks. prof. Mariusz Rosik (więcej o naszej historii znajdziesz na stronie Nasza historia).

Wierzymy, że Pan powołał naszą wspólnotę do życia, abyśmy Go uwielbiali – naszym charyzmatem jest właśnie uwielbienie, którego ciągle się uczymy. A im dłużej naszego dobrego Tatę uwielbiamy, tym bardziej chcemy Go wielbić:-)

Alleluja!
Uwielbiaj, duszo moja, PANA!
Będę wielbił PANA przez całe moje życie,
będę grał memu Bogu, dopóki istnieję.
Nie polegajcie na władcach
ani na synach ludzkich, bo nie mogą ocalić.
Gdy duch ich opuści, powrócą do ziemi;
tego dnia przepadną wszystkie ich zamiary.
Szczęśliwy ten,
którego wspomaga Bóg Jakuba,
kto pokłada nadzieję w PANU;
Bogu swoim.

Psalm 146,1-5

Należymy do parafii pw. św. Michała Archanioła na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. Opiekunem ze strony kościoła jest ks. Wojciech Szablowski (więcej o naszych liderach znajdziesz tutaj: Nasi liderzy). Nasze spotkania odbywają się w środy o g. 19.00. Dodatkowo w drugie niedziele miesiąca o g. 18.00 mamy wspólnotową Eucharystię połączoną Adoracją Najświętszego Sakramentu.

Nasze spotkania otwarte są dla wszystkich. Więc jeżeli masz w sercu pragnienie modlitwy, chcesz wzrastać w wierze, uwielbiać Boga, to serdecznie zapraszamy na nasze spotkanie.