Uroczysty koncert, który odbędzie się 24 marca o 16.00, zwieńczy warsztaty uwielbienia, prowadzone pod kierunkiem Leopolda Twardowskiego w parafii NMP Różańcowej w Kiełczowie.

Warsztaty będą trwać od 22 do 24 marca. Poprowadzi je Leopold Twardowski wraz z zaproszonymi muzykami z Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego.

Są jeszcze wolne miejsca do warsztatowej sekcji chóru wielbienia. Informacje i zapisy: 601 735 399. (Koszt 70 zł +2 obiady w sumie 100 zł. Rozpoczęcie w piątek o godz. 18 mszą św. Sobota cały dzień począwszy od godz. 9.30).

– Wielki Post, gdy w szczególny sposób wspominamy że Jezus z miłości oddał za nas swoje życie na krzyżu, jest dobrym czasem na uwielbiania Boga – mówi organizator przedsięwzięcia, Piotr Lach.

W warsztatach weźmie udział ok. 100 uczestników. W wydarzenie włącza się proboszcz ks. Maciej Spisz, parafialny chór „Jutrzenka”, działająca przy parafii wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Koncert, któremu towarzyszyć będzie specjalna świetlna oprawa wizualna, będzie na pewno wyjątkowym przeżyciem. Usłyszymy wiele znanych pieśni uwielbienia, jak „Przychodzisz Panie…”. Wstęp wolny.