W dniach 16-18.05.2019 odbędzie się w Częstochowie VIII Kongres Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej.  Sobota 18 maja jest dniem otwartym, spotkanie odbywa się na placu jasnogórskim. W czwartek i piątek spotkanie odbędzie się w Hali Arena, ul. Żużlowa 4. Do udziału w Kongresie zaproszeni są wszyscy, nie tylko liderzy i animatorzy.

WAŻNE!

Z diecezji wysyłane jest zgłoszenie zbiorcze, dlatego proszę o przysłanie do 28 marca 2018 wykazu osób ze wspólnot biorących udział w spotkaniu w Hali Arena (czwartek-piątek), opłata za udział wynosi 60 zł. Kolejny termin zgłoszeń to koniec kwietnia, wtedy opłata będzie wynosiła już 70 zł.

Można też zamówić obiady i kolacje – OBIAD 15 ZŁ, KOLACJA 10 ZŁ..

Podobnie jak w ubiegłych latach, mamy zarezerwowane noclegi w Domu Pielgrzyma przy Jasnej Górze w pokojach 4-osobowych z umywalkami, w cenie jednego noclegu 28 zł za osobę (przy dwóch noclegach będzie to 56 zł od osoby). Za noclegi płacimy na miejscu, w Domu Pielgrzyma. W formularzu zgłoszeniowym należy tylko zaznaczyć, czy będzie się korzystać z noclegów.

W piątek młodzi i posługujący młodym mają specjalny program. Młodzi do 18 roku życia nie ponoszą kosztów uczestnictwa w Kongresie.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy, informacje i program.

Program i inne informacje są także na naszej stronie www:

https://wroclaw.odnowa.org/index.php/koordynacja/spotkania-odnowy/ogolnopolskie-czuwanie/1487-2019-05-16-do-18-viii-kongres-katolickiej-odnowy-charyzmatycznej

Załączniki:

INFORMACJE 2019

program kongres druk

Zgłoszenia-Kongres-Czestochowa-2019