WideoZaproszenie: https://www.facebook.com/KatolicyUlicy/videos/1275408712636682/<-Kliknij!

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w II Weekendzie Ewangelizacyjnym „Ochrzczeni Ogniem”.

W dniach 21 – 23 czerwca (od piątku do niedzieli) będziemy modlić się za Wrocław, adorować Najświętszy Sakrament i ewangelizować wrocławian, dając dowód naszej wiary w Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego.

Organizacja wydarzenia związana jest z uroczystościami Dni Wrocławia oraz świętem patrona naszego miasta i Archidiecezji – świętym Janem Chrzcicielem.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie sobotnia procesja z Najświętszym Sakramentem na trasie Katedra – Rynek – Katedra (rozpoczęcie Katedra g. 19.30)

Do weekendu ewangelizacyjnego i uroczystości narodzenia św. Jana Chrzciciela przygotowujemy się przez specjalnie przygotowaną nowennę, która potrwa od 15 do 23 czerwca. Tekst będzie dostępny na http://www.ochrzczeniogniem.org.Trzy ostatnie dni tej nowenny będziemy odmawiać wspólnie.

Wierzymy, że w tym trudnym dla Kościoła czasie, II Weekend Ewangelizacyjny „Ochrzczeni Ogniem” stanie się dla wielu okazją do spotkania z Jezusem Chrystusem i nawrócenia swojego życia. A my w jedności, jako Kościół Katolicki, damy dowód naszej wiary, nadziei i miłości. Prosimy, módl się z nami w tej intencji.

Honorowy patronat nad II Weekendem Ewangelizacyjnym objął abp. Józef Kupny

Potrzebujemy Twojego wsparcia! Modlitwy! Postu.
A także aktywnego włączenia się w dzieło ewangelizacji.
Wiara wymaga decyzji. Zrób krok wiary. Rusz się z kanapy!

„Wyjdźmy, wyjdźmy, aby ofiarować wszystkim życie Jezusa Chrystusa. Powtarzam całemu Kościołowi. Wolę raczej Kościół poturbowany, poraniony i brudny, bo wyszedł na ulice,
niż Kościół chory z powodu zamknięcia się i wygody kurczowego przywiązania do własnego bezpieczeństwa”.

papież Franciszek

Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/818401751893856/

Strona www: http://ochrzczeniogniem.org